Lista aktualności Lista aktualności

BIEG RODZINNY W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

Piękna pogoda i niemal bezchmurne niebo - w takich warunkach swoją biegową pasję realizowali uczestnicy dziesiątej edycji Biegu Rodzinnego w Puszczy Białowieskiej.

Rodzinne bieganie na dwóch dystansach dostosowanych do wieku dzieci, wspólna rozgrzewka, imienne numery startowe i medale, dmuchana zjeżdżalnia, fotobudka, poczęstunek, przejazd kolejką wąskotorową to oferta, która od lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. 27 sierpnia, na starcie stanęły 42 rodziny, a w sumie 148 osób!

Otwarcia imprezy dokonał przedstawiciel Nadleśnictwa Hajnówka - Inżynier Nadzoru Krzysztof Zamojski oraz Sekretarz Miasta Jarosław Grygoruk.

To była świetnie spędzona sobota – aktywnie z rodziną, w letniej scenerii Nadleśnictwa Hajnówka. Nawet ci, którzy do tej pory nie mieli do czynienia ze sportem poczuli, jak ogromną satysfakcję daje przekroczenie linii mety i jakie pozytywne emocje towarzyszą aktywności sportowej.

Nasza impreza, kończąca wakacje, to sposób na połączenie promocji zdrowego trybu życia oraz walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej. To także wspaniała atmosfera rodzinnego pikniku, za którą wszystkim obecnym dziękujemy!

Organizatorzy – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce, Nadleśnictwo Hajnówka.