Zajęcia edukacyjne prowadzone przez pracowników Nadleśnictwa Hajnówka w 2017 r. Zajęcia edukacyjne prowadzone przez pracowników Nadleśnictwa Hajnówka w 2017 r.

fot. Paulina Król

Powrót

SZTUKA PISANIA LEGEND

SZTUKA PISANIA LEGEND

„Sztuka pisania legend” – wykład pod takim tytułem odbył się w Nadleśnictwie Hajnówka w ubiegłą środę tj. 18 października.

Prowadziła go Pani Elżbieta Laprus – polonistka z wieloletnim doświadczeniem, która wychowała pokolenia leśników ucząc w Technikum Leśnym w Białowieży.

Wykład ten był drugim z czterech planowanych w ramach cyklu związanego z konkursem „Legendy Puszczańskich Uroczysk”. Konkurs organizowany jest przez LKP Puszcza Białowieska, Koło Ligi Ochrony Przyrody w Hajnówce oraz Towarzystwo Przyjaciół Hajnówki. Prace przesyłać można pod adres paulina.krol@bialystok.lasy.gov.pl do 31 grudnia 2017r.

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie. Warunki uczestnictwa i inne informacje można znaleźć na stronie internetowej Nadleśnictwa Hajnówka.

Konkurs „Legendy Puszczańskich Uroczysk” został objęty honorowym patronatem Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w bardzo ciekawych wykładach, które nie zobowiązują do uczestnictwa w samym konkursie, a pozwolą poszerzyć wiedzę na temat historii Puszczy Białowieskiej i Podlasia.

Najbliższy wykład odbędzie się w środę 25 października 2017r. : „Czytanie map Puszczy Białowieskiej”.


Edukacja przyrodniczoleśna Edukacja przyrodniczoleśna

Edukacja w Puszczy Białowieskiej Edukacja w Puszczy Białowieskiej